Sbírka vtípků ANITAE

 Já 2003

Všechny Vás vítám v mé sbírce vtípku a ostatních ptákovin.
To co tady najdete, se líbí mě nesnažím se sem nacpat vše co mi přijde na mejl a proto bych byla rada když se mi ozve podobny nadšenec (šílenec) se stejnym smyslem pro humor. Pokouším se sem pravidelně 2x ročně přidávat vtipy a texty, sekci obrázků omezuji – není prostor a některé z nich za čas přestanou být legrační (když už si vzpomene na předělanou reklamu, která frčela třeba před pěti lety, tak si většinou řekne: „Jé, to starý, to znám.“ Ale u vtipu mi to přijde jiné já si hned vzpomenu kde jsem ho slyšela a hlavně si vzpomenu na tu více či méně osůbku, která ho vyprávěla.
Na stránkách se vyskytují místy hrubší slova, ale žádné porno a podobné věci zde nenajdete je to zkrátka holčičí stránka.

Něco o mě: jmenuji se Eva, ale v poslední době mi většina lidi neřekne jinak než Evušáku – jak a proč tato zkomolenina vznikla to opravdu netuším. Narodila jsem se 24.3.1981, tak jsem beran – kolik mi je let si každý dokáže spočítat, ne? Nebudu to sem přeci psát, další aktualizace bude zas za pár let:))
Jsem z Prahy, celý život žiju na Žižkově. Po základní škole jsem se směle pustila do studia církevní školy – v té době mi to přišlo nesmírně americké (věřící nejsem), školu jsem úspěšně dokončila a pak jsem se o něco méně úspěšně pustila do dalších aktivit, které mě dovedly naprosto mimo obor a to do knihovny. Jsem tu dodnes, stal se ze mě odborný knihovník. Během času jsem si vyzkoušela spoustu aktivit souvisejících s internetem za zmínku stojí třeba působení v internetové seznamce, kde jsem začala pracovat až po mém úspěšném seznámení přes inzerát. S Princem jsme spolu od roku 2001 a spousta vtipu pochází také od něj.
Nemám žádné vyhraněné koníčky četba (vyjímečně), pohyb(jen když jsem donucená), cestování a kulturní akce(k tomu mě nikdo nutit nemusí:-) každý podzim začínám s nějakým sportem elán mi vydrží maximálně 2 měsíce a pak se přiblíží Vánoce a je konec..
A takhle vypadame v současnosti:

evca pete

A takhle jsem o sobe psala když jsem na netu začínala:

Kdo jsem – pár informací o mé osobě:

Anita se se ve skutečnosti nejmenuji, tak si říkam pouze na Netu. Jinak jsem Prahy – konkrétně ze Žižkova.
Nějakou dobu již pracuji v knihovně a práce mě stále móóc baví.
Miluju skvělou zábavu a dobré jídlo a pití.
Ráda si zajdu do kina /vydržím všechno, jen ne umělecké filmy – u těch bych mohla trapne usnout/, nebo si poslechnu dobrou hudbu /klasikou je pro mě ABBA či Beatles, snesu i dnešní taneční hudbu – prostě se nebráním skoro ničemu/.
Miluju humor i drsnější vtípky – a tak jestli nejste „normální“ lidi, tak si tu moc nepočtete…
Ráda si zajdu do kina, nebo si přečtu knížku.
Je toho ještě mnoho co bych o sobě mohla prozradit, ale myslím si, že by to bylo zbytečné.

Komu to nestačilo – nechť napíše.